Anasayfa , AVRUPA , YDG Ulm Yeni Komitesini Seçti

YDG Ulm Yeni Komitesini Seçti

ULM | 13 – 03 – 2012 | Yaklaşık on iki yıl aradan sonra Ulm alanında son bir yıldır düzenli çalışma içinde olan ve örgütlenme perspektifi içinde yer alan Ulm YDG 10.03.12 tarihinde salt çoğunluğunu topluyarak yıllık alan toplantısını başarıyla yerine getirmiştir.
Açılış, üye tespiti ve saygı duruşunun ardından divanın seçilmesiyle birlikte geçen bir yıllık faaliyet raporu okundu.Yürütme komitesi olarak yapılan etkinlikler ve faaliyetler ele alındı.Bu süre zarfında esası içe yönelik ısrarlı ve düzenli bir çalışmaya vurgu yapılırken dışa yönelik adımlar da olumlu değerlendirildi. Eksik kalan yönlere vurgu yapılarak toplumsal olaylara ve Dernek faaliyetlerine daha fazla ilgi gösterilmesi gerektiğinin altı çizildi.Gençlerin genel durumuna ve bizi bekliyen sıkıntılara değinilerek YDG‘nin önemi ve yapması gerekenler bir kez daha konuşuldu.

Faaliyet raporu oybirliğiyle onaylanarak komitenin çalışmaşmalarıda onaylanmış oldu.Daha sonra organların seçimine geçildi. Beş asıl bir yedek üyenin Ulm YDG komitesine seçimi oybirliğiyle onaylandı.Temenniler bölümünde arkadaşların önerileri esasta YDG‘yi anlama ve tanımaya ihtiyacın olduğu noktasındaydı. Yeni seçilen komitenin görevlerini aksatmamasının önemine vurgu yapılarak kongre sonuçlandı.

Bildiren: YDG Ulm