Anasayfa , AVRUPA , YDG Hamburg’dan Almanca-Türkçe Açıklama

YDG Hamburg’dan Almanca-Türkçe Açıklama

Sevgili gençler yoldaşlar ,

içinde bulunduğumuz süreç zorlu bir süreçtir. Bu bağlamda bizi yıldırmak, vazgeçirmek ve susturmak için ellerinden geleni yapanlar yine boş durmadı ve maalesef aslında Altonaer Schule de yapılacak olan etkinliğimizin yerini son hafta iptal ettirdiler. Bizler geleceğin umudu, mücadelenin devamı olan bu nesil tüm bu baskı ve yıldırma politikalarına boyun eğmiyoruz. Bütün bu yer iptalini ve önümüze koydukları sınırları tanımıyoruz.
Biz 3. Gençlik Festivalimizi her sene olduğu gibi bu sene de coşkuyla, gururla ve emperyalistlere ses getirecek şekilde gençliği ve halkı bilinçlendirip eylemliliklerimize katmak için mücadelemize bir ses bir ışık olmak için kararlılıkla gerçekleştireceğiz. Festivalimiz derneğimiz Atif Hamburg’ta Bartelsstr.25 20357 gerceklesecektir.

Tüm gençleri, yoldaşları bizlere ve mücadelemize destek vermeleri için 29.04.2017 Cumartesi günü saat 17:00 de Festivalimize bekliyoruz.

BASKILAR BIZI YILDIRAMAZ !!
YDG Hamburg

__________________________________________

Liebe Genossen/Innen Liebe Jugendliche,

wir befinden uns in einer schwierigen Zeit. Leider wurden uns die Räumlichkeiten der Altonaerstr. Schule eine Woche vor unserer Veranstaltung wieder aberkannt. Wir alle wissen, dass dies Taktiken sind um uns Angst zu machen, uns einzuschüchtern und uns stumm zu schalten. Wir jedoch werden uns den Repressionen definitiv nicht beugen und akzeptieren das Verbot von räumlichkeiten nicht. Wir werden weiterhin alles mögliche dafür tun, um uns gegen den Imperialismus und seinen Repressionen zu widersetzen. Auch dieses Jahr werden wir unser
3.Jugendfestival durchführen.

Hierzu rufen wir alle auf, sich am 29.04.2017 ab 17.00 Uhr im Vereinsheim der ATIF Hamburg ( Bartelsstr. 25 20357 HAMBURG) einzufinden. 


DIE REPRESSIONEN SCHÜCHTERN UNS NICHT EIN!
YDG Hamburg